Wynajem autokarów Wrocław

Strona główna / Wynajem autokarów Wrocław

Wynajem autokarów za pośrednictwem naszego biura we Wrocławiu to gwarancja pełnego komfortu i bezpieczeństwa. Dysponujemy autokarami renomowanych marek, takich jak Fiat, Isuzu, SETRA , Mercedes-Benz czy MAN. Wnętrza naszych pojazdów z powodzeniem mieszczą ponad pięćdziesiąt osób. Świetnie nadają się do transportowania grup zorganizowanych oraz pojedynczych turystów, którzy oczekują szybkiego, ale i możliwe najwygodniejszego przewozu. Nasi pasażerowie mogą liczyć na spore udogodnienia. Poza podstawowymi – do których należą klimatyzacja, ogrzewanie i toaleta – zapewniamy między innymi: odtwarzacze DVD z bogatą filmoteką, barek z napojami oraz fotele z możliwością regulacji w kilku płaszczyznach. Gwarantujemy także dostęp do radia i internetu bezprzewodowego (Wi-Fi).

Oczywiście wynajem autokarów nie byłby możliwy bez przeprowadzania regularnych przeglądów technicznych, którym poddajemy całą flotę przewozową. W związku z tym, mechanika naszych pojazdów prezentuje się wzorcowo, zgodnie z obowiązującymi przepisami krajowymi i międzynarodowymi. Ponadto, autokary Strada Tour są przyjazne środowisku naturalnemu i spełniają rygorystyczne, najwyższe europejskie normy emisji spalin. Jesteśmy świadomi, że wysoka jakość transportu pasażerskiego odgrywa ogromną rolę – zwłaszcza na trasach zagranicznych oraz wielodniowych wycieczkach objazdowych. My ją zapewniamy!

Wynajem autobusów i mikrobusów

Przy realizacji krótszych przewozów na trasach krajowych oraz przy przejazdach okazjonalnych (wycieczki, dowozy na wesela i inne imprezy okolicznościowe) oferujemy wynajem autobusów i mikrobusów. Nasze niewielkie busy są w stanie przetransportować do ośmiu osób. Za kierownicą wszystkich pojazdów zasiadają doświadczeni fachowcy z licencją i doświadczeniem. Zapewniają oni szybki i sprawny przewóz z punktu A do punktu B.

Wynajem autobusów odbywa się na podobnych zasadach jak wynajem autokarów, a jego cena zależy od kilku określonych czynników – przede wszystkim od ilości przewożonych pasażerów, odległości oraz przewidywanego czasu przejazdu. W celu uzgodnienia indywidualnych warunków oferty przewozowej, zapraszamy do kontaktu z naszą wypożyczalnią autokarów we Wrocławiu – za pośrednictwem telefonu, poczty elektronicznej lub formularza internetowego. Zachęcamy również do złożenia wizyty stacjonarnej w biurze Strada Tour.

Luksusowe autobusy i autokary – galeria

Dajemy możliwość wynajmu luksusowych autokarów i autobusów wraz z kierowcą na wyjazdy i pielgrzymki na zamówienie. Mamy przyjemność poinformować, że autokary przeznaczone na wynajem można obejrzeć w naszej galerii zdjęć. Dzięki zachowanym przez nas, najwyższym standardom i doświadczonym kierowcom, zapewniamy maksymalny komfort podczas podróży na dystansach liczonych w tysiącach kilometrów. Nowoczesne wyposażenie autokarów, autobusów i mikrobusów gwarantuje najwyższy stopień bezpieczeństwa na każdej pokonywanej trasie. Załączone fotografie mówią same za siebie! Z dokładnymi opisami poszczególnych pojazdów – zdjęciami autokarów i busów oraz orientacyjnymi planami wnętrz – mogą się Państwo zapoznać, klikając na nie kursorem.

Zachęcamy również do skorzystania z przygotowanych ofert wycieczkowych oraz do zapoznania się z wachlarzem świadczonych usług, wśród których znajdują się wyjazdy autobusowe do Włoch i innych europejskich krajów. Wynajem autokarów (Coach Rental Poland) Strada Tour to firma, której naprawdę warto zaufać!

Dane kontaktowe

Strada Tour
ul.Grabiszyńska 241
53-234 Wrocław

kom +48 604 99 44 00
kom +48 604 99 44 22
fax +48 71 733 78 60

email biuro@stradatour.pl

wyślij zapytanie